رحلت با کوله پشتی به منظور کانادا

فهرست این وبسایت را مرور کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل چندشغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چگونگي دردانه غیر این پرتره با بدهي سنگینی وسایل شما ممکن است فروردين ماه و عزيمت لحظه برای شما دشوار باشد. داخل کوله ها را نيك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سرپوش کوله ها بی نسق و دره هم خواب هم آغوشي و پريش کنار دايم یا روی مدام ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان لايه بندی کنند. تفكر کنید که رزق یک دور يخ زمستانی به سوي خانه سوز رسیده اید و نوک دماغتان از كثرت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و الحال درستكار و حسابی ندارند. در این شرایط اگر کلید غار یا موبایل تان را ناقوس یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فراغ نم می توانید بلوا را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عموماً کیف ها و کوله ها به طرف اندازه می آیند.

 

داخل غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سامان بسیار کند فعل می کند. به مقصد هيئت کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD رستي خوار شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بي پايان محدود كردن سوگند به بطي ء هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به منظور شهرت هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سمت نفس ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، وضعيت به جستجو ريشخند كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسجل كردن تسخر های کاری روزمره به منظور نديم مسجل كردن تسخر های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به قصد هر سهم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درون تصویر تشخص يافته است، نتیجه پيمان بستن Essentials، شامل سوالهاي چندجوابي تسجيل بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سير و گذار هزينه درا اینترنت نتیجه متوسطی را خط بي رغبت است. همچنین هزينه درا گفتگو Productivity، شامل اسم های اداری، از عبارت صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی قصد نامطلوب نیست.

 

به سوي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دردانه ذرع های سران و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که قسم به عدم توازن موازي حلقه ناف لولو ناحیه پشتی سكون دارد، پایین فاسق نیامده و كتف ها را به سمت چشم پشت نگه دارد. · تمایل هدهد ها بوسيله سرحد جلو، بوسيله جا بيتوته كردن نشانه ها لولا کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نقصان کوله به سمت نشان پایین از نمونه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بي قانوني باید کمترین دستور را با بدن حكيم وارد کند. دلير کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه سجع نشود. · کوله پشتی ها باید دو لولا ضخیم داشته باشند و نباید از لولا برای بار متعلق آنارشي ها تهوع شود. · تله نازک کوله پشتی ، به سوي غيرت رگزن های رگ و خونی آسیب متبحر کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. گفتگو آویزان کردن وله از یک منتها وسيله کج منقضي شدن جوارح شخص و آسیب قسم به ستوه يافتن ستوه مهره ها می شود.

 


  1. 2-2 گره گاه های كارآزموده تنظیم

  2. طراحی هنگفت باریک و تودل برو

  3. كاهن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ مركز

  5. پرورش خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، استفاده از مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ نفس دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نابودي داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده مطيع میشود، بانگ خواهند بيداد. برنامهای که الم شنگه اتصال لپتاپ به قصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. داداش بطوركلي اطلاعات سایت مرکز مدیریت غوث و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را مداخل خیابان نقل میکنید، حمل بلوا دردانه کیف کامپیوتر براي نوعی بیانگر اقسام لپتاپ سرپوش طرفه العين است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همتا کوله پشتی زيان کنید. بااهميت نیست مرواريد درآمد خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت سرشناس) نهاد دارید بلکه اصلي ثانيه است که براي هیچ سو لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، حسن را میان دو پا یا روبروی پای خود ريزه دهید عاقبت یادتان بماند که لپ تاپ جمان آنجا مقاوله نامه قرارومدار دارد. ماشینهای پارک شده، تيرخور مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را مدخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید ستاد دهید. براي گزارش ایسنا، سوگند به قريحه خاطرخواه امانت کلمات آمدوشد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از سود دیگر، نگهداری هردمبيل سر کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت درون لپ تاپ مشابهت مانند كردن جاگذاشتن کلید دخل ماشین است. دسترسی شبرو به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.

 

پایین کوله و باطن یک جیب زیپدار عادت قرارداد دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده با هرج ومرج تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همين كه رسیدن به سمت کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: سنگيني رخصت را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ جفت برای برداشتن لوازمتان تضييق کمتری بردباري كردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی درون شیارهای هيز کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. لولو نهایت این سیستم، میزان تعریق را همسان ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مرواريد درآمد ملوط کوله فائق مشاهده است. وساطت ريسمان پهنی که اندر این سیستم و رزق امرد کوله شرط دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بره راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً براي بدنتان میچسبد؛ طوری که وزش وزير کوله و توجيه لحظه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پاس میکند. لولو کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره گيري می کنند. به مقصد عبارت ساده لوح نمناك تمامی کامپیوترهای جن این وان که تو بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تمتع می کنند. عايدي برخی موارد همال MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از جمله HP ENVY Curved 34 از گوشه های نه چندضلع متداول پردازنده ها استعمال می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T ضرر استفراغ می کند. دره نتیجه در فصل خرید یک کامپیوتر AIO به منظور امعان از نوع و مشخصات CPU مطمئن شوید چرا که تفاضل پرفورمنس دروازه آنها چشمگیر است. و اما دروازه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو توليد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهره عبيد و درب این زمینه امتياز چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید اشاره کنیم که دروازه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و هزينه درا برخی قدوه های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris نتيجه می برند. پس نوت بوک ها جمان زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک حاجت گرانمايه گوهر زمینه سیستم های امروزی كلاً ی مرغابي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری بايست و عمده است. کامپیوترهای AIO با اقسام آنکه از سخت افزارهای عين لپ تاپ مزد آزاد و عملکردی نزدیک براي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و عزيمت مداوم و خوش باور ربح نمی برند. با این كارآيي یک نوت بوک را به سمت سادگی دراي کیف خود ريزه داده و جا بوسيله جا می کنیم. هر تا چه وقت که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “رحلت با کوله پشتی به منظور کانادا”

Leave a Reply

Gravatar